Współpraca
Franczyza we współpracy z LR ma tę przewagę nad każdą inną tradycyjną formą biznesu, że nie wymaga wyłożenia gotówki na start. Całą aktywność kierujesz na pozyskanie klientów i budowanie sieci sprzedaży, tak jak w każdym biznesie, bo wszędzie masz do czynienia ze sprzedażą produktów czy usług.
LR jako globalna firma otwiera przed Tobą nie tylko polski, ale cały europejski rynek. Inwestujesz czas, nie pieniądze - to jedyny kapitał, który wnosisz. I najważniejsze - wiesz, że sprzedajesz jakość.  

Jeśli marzysz o własnej firmie, sprawdź swoje możliwości!
Dołącz do nas!

Dla Ciebie najważniejszy jest efekt zabiegów, mierzony satysfakcją klientów. Jeśli pracujesz jako fizjoterapeuta, masażysta, dietetyk, naturoterapeuta czy wizażysta, to jakość i skuteczność produktów marki LR powinna mieć dla Ciebie ogromne znaczenie. Idealnie wpisują się w trend wykorzystania darów natury dla zdrowia i urody. Wielokanałowy sposób dystrybucji sprawia, że oferta LR dociera do coraz większej rzeszy klientów. Wyprzedź konkurencję i bądź pierwszym, który pozna ich z ofertą firmy.

Jeśli jesteś profesjonalistą branży wellness, musisz to znać!
Dołącz do nas. 

Dobry  klient możne liczyć w wielu sklepach na korzystne rabaty i promocje. To standard w dzisiejszym handlu, jednak wszędzie układ jest taki sam - wydajesz pieniądze. 
LR poza rabatami i promocjami poszło o krok dalej, rozwijając do perfekcji ideę prosumpcji. Na czym ona polega? To bardzo proste. Dzieląc się z innymi opinią na temat produktów, firma dzieli się z Tobą marżą od zakupionych z Twojego polecenia produktów. Jest to możliwe dzięki skróceniu drogi od producenta do klienta
Jeśli jesteś zadowolony z  produktów, zostań prosumentem!
Dołącz do nas!


Publikowanie komentarza

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *