Odchudzanie
Program redukcji wagi Body Mission to zestaw 56 posiłków na 28 dni, prostych w przygotowaniu, smacznych, a co najważniejsze dostarczających wszystkie potrzebne organizmowi substancje odżywcze przy mocno zredukowanej ilości kalorii. Koncepcja diety polega na zastąpieniu dwóch z trzech posiłków, najlepiej śniadania i obiadu lub kolacji, posiłkami wchodzącymi w skład diety.
Figuactiv Body Mission jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, które z reguły nie mają czasu i możliwości na przygotowywanie zbilansowanej diety. Idealnie nadają się do przygotowania w pracy. Nie zajmuje to czasu, a jedyne czego potrzebujesz to mleko, jogurt lub gorąca woda.
W skład pakietu wchodzą nie tylko posiłki, ale także produkty wspierające dietę jak oczyszczająca herbata, napój proteinowy oraz minerały pomagające utrzymać równowagę kwasowo-zasadową. Zbyt duże zakwaszenie organizmu jest główną przyczyną tego, że nie udaje nam się zrzucić zbędnych kilogramów, mimo wielu starań i aktywności fizycznej.
Dieta jest tak skomponowana, że poprzez odblokowanie metabolizmu następuje lepsze wchłanianie substancji odżywczych, a to z kolei sprawia, że zapotrzebowanie na kalorie staje się mniejsze. Dodatkowo uruchomiony zostaje proces spalania nagromadzonego w organizmie tłuszczu. Konsekwencją tych procesów jest to, że po zakończeniu diety nie mamy do czynienia z efektem jojo. Dla wzmocnienia procesu oczyszczania organizmu zaleca się picie jednego z żeli aloesowych, szczególnie w pierwszym etapie diety. Po osiągnięciu wagi docelowej, wskazane jest tzw. okres stabilizacji diety, polegający na zastąpieniu tylko jednego posiłku dietetycznym, np. śniadania.

1 komentarz

  1. Oj. Z tego co mi wiadomo, i z tego co zaobserwowałem ostatnimi czasu, bardzo wiele jest diet, czy też suplementów odchudzających, które działają. Osobiście polecam Vanefist Neo, który kupić można w kilku miejscach w Internecie.

    OdpowiedzUsuń

emo-but-icon

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *